Naklada Mate d.o.o. i  ZŠEM poslovna akademija organizuju seminar iz HRM-a: Mjerenje angažiranosti zaposlenika – Temelj za izgradnju visoko učinkovitih organizacija.

najava-seminara-hrm-udruzenje-sarajevoPredavač: Mirna Koričan Lajtman

19.11.2015.g. Hotel Sarajevo, Sarajevo

Na osnovu uspostavljene saradnje Naklade Mate d.o.o. i  HRM Udruženja, svim članovima udruženja je omogućen popust od 20% na cijenu kotizacije za seminar. Cijena kotizacije iznosi 160€ + PDV.

Svi polaznici će dobiti na poklon knjigu Zapošljavanje sjajnih ljudi + materijali seminara + certifikat izdan od strane Zagrebačke škole ekonomije i managementa kao potvrda za sudjelovanje na seminaru.

Svi članovi HRM Udruženja mogu računati na dodatnih 10% popusta na ponudu izdanja iz  web shopa www.naklada-mate.ba (popust koji stoji trenutno + 10% za  članove HRM udruženja).

Prijave možete slati na sanela.totic@udruzenjehrm.ba ili na 061/797-503.